JSME TU PŘEDEVŠÍM PRO VÁS A VAŠE DĚTI

 

Náš cíl je vytvořit rodičům i dětem podmínky pro snadnější sladění pracovního a rodinného života.

  • Pomoci rodičům i dětem získat nové "přátelské" kontakty a nabídnout jim "místo", kde se mohou scházet.
  • Pomoc při socializaci dětí.
  • Nalézt smysl v každém okamžiku a pídit se po malých radostech.
  • INTEGRAČNÍ PROGRAM  - po vzájemné dohodě nabízíme  možnost začlenění dětí s postižením.

RESPEKTUJEME SOUKROMÍ VAŠICH DĚTÍ - FOTKY DĚTÍ NEZVEŘEJŇUJEME NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH 

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Zajišťujeme smysluplné, kvalitní, naučné a zábavé prožití volného času dětí od 3 do 10-ti let. Děti v našich kroužcích zpívaji a tančí, vzdělávají se, věnují se umění a aktivně odpočívají. Pozitivně rozvíjíme jejich osobnost, talent a kamarádské vztahy s ostatními dětmi.

V rámci kurzů ZAJIŠŤUJEME VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ Z MŠ PO DOHODĚ I  ZE ŠKOLY. Rodičům tak odpadá starost s doprovodem dětí na kroužky.

Každý kurzík  má svůj  INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVACÍ PLÁN, který je přizpůsoben věku dětí, jejich schopnostem, dovednostem, charakteru a zájmům.

MINIŠKOLIČKA

Miniškolička je míněna jako doplněk rodinné péče a je určena pro děti od 3 do 5 let. Nejde ovšem jen o pouhé hlídání dětí, ale o pečlivě naplánovaný pravidelný program. Miniškolička poskytuje individuální výchovnou péči a zároveň skupinka maximálně 8 dětí vytvoří dostatečné podmínky pro získávání sociálních zkušeností, pro trénink komunikačních dovedností a pro rozvoj dalších schopností a dovedností dětí. Zkušení a kvalifikovaní lektoři se věnují dětem v menší skupině a rozvíjí smysly, rozum, paměť, myšlení,obratnost a řeč.

JEDNORÁZOVÉ HLÍDANÍ 

Potřebujete si něco zařídit na úřadech, nakoupit, v klidu zajít ke kadeřníkovi  nebo mít "volnou chvilku jen pro sebe" ? 

Nabízíme  jednorázové hlídání a to v rámci miniškoličky, kam můžete uložit své dítě v dopoledních hodinách s možností využít i oběď a spaní.

Páteční odpoledne budou opět patřit  tématickým dílničkám nebo hlídáním dětí s programem a tak je zde opět prostor pro využití tohoto času na vše co potřebujete zařídit.

 

RÁDI PŘIVÍTÁME jakékoliv VAŠE PODNĚTY I KONKRÉTNÍ POŽADAVKY.